KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15759459
nr 1575 9459
Oidentifierad konstnär. Signerad, blomsterstilleben. Olja på duk, 49x39 cm, yttermått inklusive ram: 63x53 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 30 oktober 2023
kl 20:44:31
30/10 17:35:10
300 kr
30/10 19:42:46